omikronbannernew

ACSORIZONTIO

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Ο πίνακας των σκόρερ στο Α' Τοπικό μετά την 13η Αγωνιστική

Στην πρώτη θέση ο Ταφαρλής, ακολουθούν Τσικόπουλος και Σακαλής.

Αναλυτικά ο πίνακας των σκόρερ:

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (Σκόρερ 2017-2018)
14 ΓΚΟΛ
Ταφαρλής (Μακεδονικός Σιάτιστας)
12 ΓΚΟΛ
Τσικόπουλος (Τιτάν Σερβίων)
11 ΓΚΟΛ
Σακαλής (Εθνικός Βατερού)
10 ΓΚΟΛ
Αθανασιάδης (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
9 ΓΚΟΛ
Μαυροδήμος (Αλιάκμων Αιανής)
8 ΓΚΟΛ
Ζηνόβιος  (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
7 ΓΚΟΛ
Παπανώτας (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Καραγεώργος (Α.Ε. Κοζάνης)
Δαλκερανίδης (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Τακίδης (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
6 ΓΚΟΛ
Δούμας (Φ.Σ. Κοζάνη)
Ευθυμιάδης (Μακεδονικός Κοζάνης)
Κοτζατίσογλου (Φ.Σ. Κοζάνη)
Παπαδόπουλος Δ. (Φ.Σ. Κοζάνη)
5 ΓΚΟΛ
Κουτσομήτρος (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Βογιατζής (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Τραυλός (Φ.Σ. Κοζάνη)
Δονούλης (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Αροσβίλι (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Καραγιάννης (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Γκέτσιος (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Μπαλάνης (Α.Σ. Βελβεντό)
Στεργίου (Μακεδονικός Σιάτιστας)
4 ΓΚΟΛ
Στεργιόπουλος (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Μαλούτας (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Παπαρίζος (Α.Ε. Κοζάνης)
Καραφουλίδης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Αποστολίδης (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Μαργαρώνης (Ακρίτες Κοζάνης)
3 ΓΚΟΛ
Τριανταφυλλίδης (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Τσαγκαλής  (Α.Μ.Σ. Γαλατινή)
Δουβαρτζίδης (Τιτάν Σερβίων)
Κοκκώνας (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Μιχαηλίδης (Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Βουρονίκος (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Μενενάκος (Δόξα Λευκόβρυσης)
Κουλουκίδης (Ακρίτες Κοζάνης)
Χατζής (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
Τσιούκρας Χ. (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Ζαρκοδήμος (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Λάμπρου (Μακεδονικός Κοζάνης)
Ρωμνόζογλου (Α.Σ. Βελβεντό)
Ράπτης (Α.Σ. Βελβεντό)
Κοτταρίδης (Φ.Σ. Κοζάνη)
2 ΓΚΟΛ
Βερίκοκος (Ατρόμητος Πτολεμαΐδας)
Μπάκανος (Μακεδονικός Κοζάνης)
Χατζηζήσης (Εθνικός Βατερού)
Αλεξίου (Α.Μ.Σ. Γαλατινή)
Χατζηρούμπης (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
Τζουρμανάς (Ακρίτες Κοζάνης)
Κουρτίδης (Εθνικός Βατερού)
Γεωργιάδης  (Μακεδονικός Κοζάνης)
Λάμπρου (Τιτάν Σερβίων)
Βασάκης(Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Αγγέλου (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Ναθαναηλίδης (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
Χαραλαμπίδης (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Αλεξίου (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Τιούλης (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Μαρούδης (Αλιάκμων Αιανής)
Τσικόπουλος (Φ.Σ. Κοζάνη)
Μαλούτας (Φ.Σ. Κοζάνη)
Σαλονικίδης (Α.Ε. Κοζάνης)
Παναγιωτίδης (Δόξα Λευκόβρυσης)
Καλιακούδας (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Κοντοδήμος (Τιτάν Σερβίων)
Φυλλάκης (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Ηλίας (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Τρούπκος (Α.Ε. Κοζάνης)
Μπελεχρής (Δόξα Λευκόβρυσης)
Καραγιώργος (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Αλμασίδης (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Σωτηρίου (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Τσακνάκης (Μακεδονικός Σιάτιστας)
1 ΓΚΟΛ
Χαντάβας (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Κουτέρης (Εθνικός Βατερού)
Χαρισίου (Τιτάν Σερβίων)
Κριτσάνης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Μαρνασίδης (Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Κουτσογεωργόπουλος (Αλιάκμων Αιανής)
Παπαδόπουλος  (Ακρίτες Κοζάνης)
Ταυταρίδης  (Ακρίτες Κοζάνης)
Νικολάου (Μακεδονικός Κοζάνης)
Κουνάβας (Α.Ε. Κοζάνης)
Σαλανικίδης (Α.Ε. Κοζάνης)
Δούμας (Φ.Σ. Κοζάνη)
Χρυσοστομίδης (Τιτάν Σερβίων)
Μούστα (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Πάτρας (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Κοτσαντίσογλου (Φ.Σ. Κοζάνη)
Αποστολόπουλος (Εθνικός Βατερού)
Φαντίδης (Εθνικός Βατερού)
Σαρημπαλάς (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Νάνος (Φ.Σ. Κοζάνη)
Τσούκρας Γ. (Μακεδονικός Σιάτιστας)                           
Τσεμπερλίδης (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
Μενενάδης (Δόξα Λευκόβρυσης)
Καλτσούνης (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Καραμπέκιoς (Α.Ε. Κοζάνης)
Μαντζώλας (Α.Ε. Κοζάνης)
Στεφανόπουλος (Α.Ε. Κοζάνης)
Χουϊλίδης (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
Λαβαντσιώτης (Μακεδονικός Κοζάνης)
Πράσσος (Α.Σ. Βελβεντό)
Κίλης (Εθνικός Βατερού)
Κουτέρης (Εθνικός Βατερού)
Καζαντζίδης (Ακρίτες Κοζάνης)
ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ (Α.Σ. Βελβεντό)
Σταμπλιάκας (Τιτάν Σερβίων)
Τσαγκάλης (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Αντωνόπουλος (Μακεδονικός Κοζάνης)
Αργυρόπουλος (Μακεδονικός Κοζάνης)
Μανακίτσας (Μέγας Αλάξανδρος Χαραυγής)
Βάσσος (Αλιάκμων Αιανής)
Παπουτσίδης (Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου)
Τσελαλίδης (Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Κριτσάνης (Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Κουϊμτσίδης (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Ντάβες (Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας)
Κεΐσογλου (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Ντουρμίσι (Α.Μ.Σ. Γαλατινής)
Βοριαζίδης (Ακρίτες Κοζάνης)
Νάστος Σ. (ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης)
Πελέκας (Αλιάκμων Αιανής)
Χαραλαμπίδης (Ακρίτες Κοζάνης)
Θωμαΐδης (Μακεδονικός Κοζάνης)
Μπόζιαρης (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Πουτογλίδης (Κοζάνη)
Δήμτσιος (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
Σαριόγλου (Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής)
Μαρτιρόσοβ (Α.Σ. Βελβεντο)
Βλαδίκας (Αναγέννηση Πτολεμαΐδας)
ΑΥΤΟΓΚΟΛ 11

Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος | www.top-sport.gr

Ποδόσφαιρο

Επίσημο: Ο Λουίς Ενρίκε στον πάγκο της Ισπανίας (video)

Επίσημο: Ο Λουίς Ενρίκε στον πάγκο της Ισπανίας (video)

Μπάσκετ

  • 1
  • 2
Prev Next
Δύσβατος δρόμος στο Basketball Champions League για ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και Προμηθέα

Δύσβατος δρόμος στο Basketball Champions League για ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και Προμηθέα

Μπάσκετ: Εποχή Τόμιτς στον Ερυθρό Αστέρα!

Μπάσκετ: Εποχή Τόμιτς στον Ερυθρό Αστέρα!

Ευρωλίγκα: Πρεμιέρα στο ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός, στη Ρωσία ο Ολυμπιακός

Ευρωλίγκα: Πρεμιέρα στο ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός, στη Ρωσία ο Ολυμπιακός

Υπόγραψε στους Μάβερικς ο Κώστας Αντετοκούνμπο (video)

Υπόγραψε στους Μάβερικς ο Κώστας Αντετοκούνμπο (video)

Νταμπλ-νταμπλ ο Όγκαστ στο summer league (video)

Νταμπλ-νταμπλ ο Όγκαστ στο summer league (video)

Το πρόγραμμα των ελληνικών ομάδων στο Basketball Champions League

Το πρόγραμμα των ελληνικών ομάδων στο Basketball Champions League