Με αρκετούς αγώνες συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Συγκεκριμένα οι τελικοί θα πραγματοποιηθούν σε Παιδικό και Προπαιδικό, ενώ κανονικά συνεχίζονται τα Τζούνιορ και Μίνι.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Παιδικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (Τελικός) |
Σάββατο 20 Μαΐου (18:15) |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ) |
Προπαιδικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (Τελικός) |
Σάββατο 20 Μαΐου (16:30) |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ) |
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος – 11η Αγωνιστική) |
Σάββατο 20 Μαΐου |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (α.α.) |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (10:30) |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ (10:30) |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄ (10:30) |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ (10:30) |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ (11:45) |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ (13:00) |
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος – 11η Αγωνιστική) |
Σάββατο 20 Μαΐου |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (10:30) |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (10:30) |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (11:45) |
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ (11:45) |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (11:45) |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (11:45) |
Μίνι Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος – 11η Αγωνιστική) |
Σάββατο 20 Μαΐου |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ (10:30) |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ (10:30) |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (11:45) |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ (11:45) |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ (13:00) |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ (13:00) |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ (13:00) |
Μίνι Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος – 11η Αγωνιστική) |
Σάββατο 20 Μαΐου |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΕΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (α.α.) |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (α.α.) |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (11:45) |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (13:00) |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ (13:00) |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ (13:00) |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος – www.top-sport.gr