5NsELZh

tsaxour 2

ΣΔΥ Κοζάνης: Ανεπίσημα αποτελέσματα από το Run Greece Καστοριάς

Στους  αγώνες Run Greece της Καστοριάς που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 14-5-2017

η Ευαγγελία Νίκου τερμάτισε για τις γυναίκες στη δεύτερη θέση στα 10 χλμ, η Βασιλική Τσιάμη στην τρίτη στα 5 χλμ και οι Θανάσης Σκόρδας και Νίκος Νεοφώτιστος κατέλαβαν την τρίτη θέση στα 5 χλμ και 10 χλμ στους άντρες αντίστοιχα.

Διάκριση και για το Νίκο Σκόρδα που πρώτευσε στον αγώνα των παίδων.

Συνολικά συμμετείχαν 110 δρομείς του ΣΔΥ Κοζάνης συμπεριλαμβανομένων και των παιδιών

5 χλμ

  Κατάταξη      
Α/Α Γενικής/Γυναικών Ηλικιακής κατηγορίας Επώνυμο Όνομα Επίδοση
1 3 1 Σκόρδας Αθανάσιος 18:32
2 5 2 Ροβυθάκης Αναστάσιος 18:51
3 7 3 Γκαραβέλλας Σπυρίδων 19:16
4 10 3 Κοτσαγιαννίδης Χρυσοβαλάντης 19:32
5 11 1 Ασλανίδης Παύλος 19:37
6 29/3 2 Τσιάμη Βασιλική 21:22
7 72 6 Σεριστατίδης Γεώργιος 24:52
8 94 33 Ισπόγλου Γεώργιος 25:34
9 102/17 9 Τζαλαζίδου Δήμητρα 25:47
10 103 7 Ισπόγλου Κωνσταντίνος 25:52
11 111 9 Γκανάτσιος  Χαρίσιος 25:47
12 123/24 14 Γκαραβέλλα Αικατερίνη-Ιωάννα 26:32
13 192/40 10 Δημητριάδου Χριστίνα 28:21
14 196/43 11 Χατζηπαυλίδου Κυριακή 28:49
15 197 14 Παπατόλιος Απόστολος 28:47
16 198/44 12 Λούκα Τάνια 28:33
17 266 98 Ροβυθάκης Γεώργιος 31:06
18 267 2 Νάκάς Αθανάσιος 30:52
19 323/96 4 Τζαλαζίδου Νόπη 32:19
20 359 49 Ιωαννίδης Απόστολος 31:49
21 427/146 69 Τσακιλτζίδου Πηνελόπη 34:12
22 441 22 Καβουρίδης Αντώνιος 33:23
23 498 68 Ζησόπουλος Ιωάννης 35:10
24 499/189 7 Ζιάμπρου Αικατερίνη 35:10
25 537/209 58 Ζησοπούλου Χριστίνα 35:56
26 540 4 Δεμερτζίδης Γεώργιος 36:22
27 628/267 23 Μαυροπούλου Κική 37:46
28 655 32 Τσακιλτζίδης Κυριάκος 39:42
29 656/285 119 Ροβυθάκη Ευανθία 39:42
30 684/304 130 Ροβυθάκη Φωτεινή 38:57
31 748/343 81 Καραγιαννάκη Λευκοθέα 41:18
32 749/344 82 Καραγιάννη Μαριάνθη 41:19
33 757/350 36 Τζιαστούδη Μαρία 40:57
34 758/351 37 Σταθοπούλου Μαρία 40:58
35 865/435 47 Κασκαμανίδου Βούλα 43:49
36 915 9 Κουγιουμτζίδης Παύλος 47:03
37 1009/544 38 Σταθοπούλου Θεοδώρα 50:18
38 1021 27 Χατζηγιαννάκης Θωμάς 51:16
39 1022 91 Χατζηγιαννάκης Δημήτριος 51:18
40 1054/576 44 Μητσοπούλου Ελένη 51:52
41 1055/577 6 Σορβατζιώτη Μαλαματή 51:52
42 1086/603 148 Τζήμου Θωμαή 55:20
43 1087/604 149 Κοπάντση Κατερίνα 55:20

10χλμ

  Κατάταξη      
Α/Α Γενικής/Γυναικών Ηλικιακής κατηγορίας Επώνυμο Όνομα Επίδοση
1 4 1 Νεοφώτιστος Νικόλαος 0:39:05
2 9 2 Νήτσιος Αντώνιος 0:39:49
3 17 4 Μπάρκας Κωνσταντίνος 0:42:55
4 18 6 Καραχάλιος Κωνσταντίνος 0:43:00
5 24/2 1 Νίκου Ευαγγελία 0:44:45
6 25 1 Σταθόπουλος Δημήτριος 0:44:44
7 30 5 Παπαγόρας Παναγιώτης 0:45:25
8 35 2 Καρανάνος Εμμανουήλ 0:46:11
9 39 2 Τζίλιας Αριστοτέλης 0:47:41
10 40 3 Κατρανίδης Γεώργιος 0:47:41
11 42 4 Μελίδης Ανέστης 0:47:54
12 50 11 Νίκου Γεώργιος 0:48:42
13 51/5 3 Μπρέτσα Μαρία 0:49:10
14 53 3 Δανιηλίδης Αθανάσιος 0:49:21
15 61 4 Ιωαννίδης Κυριάκος 0:49:46
16 74 2 Τότσκας Βασίλειος 0:50:47
17 100 17 Νεβεσκιώτης Χαρίσιος 0:52:35
18 101 18 Μάρας Ζήσης 0:52:23
19 105 11 Ευαγγελόπουλος Κωνσταντίνος 0:52:36
20 126 6 Χριστοδούλου Σάββας 0:54:52
21 133 7 Τζήκας Ιωάννης 0:55:00
22 136 8 Λουμπουτσκός Δημήτριος 0:55:35
23 147/14 2 Μητράγκα Ευαγγελία 0:56:02
24 148 14 Σπυρόπουλος Μηνάς 0:55:36
25 151 37 Λαβασάς Κυριάκος 0:55:52
26 168 10 Τσακαλίδης Μιχαήλ 0:57:16
27 179/19 6 Παλέντζα Αναστασία 0:57:43
28 183 6 Κουσαλίδης Κωνσταντίνος 0:58:22
29 203 16 Σιαμόγλου Αλέξανδρος 0:59:58
30 204   Αγκοτάκη Ζαχαρούλα 0:59:59
31 217 13 Κουιμτζίδης Δημήτριος 1:01:16
32 218 9 Σοφόγλου Απόστολος 1:01:35
33 224 48 Παφίλης Γεώργιος 1:01:49
34 225 49 Τότσκας Μάρκος 1:01:49
35 237 11 Κανούτας Ευάγγελος 1:04:25
36 245 36 Καραθάνος Δημήτριος 1:05:17
37 250 2 Ντάγκας Παναγιώτης 1:07:02
38 251 3 Μπελλής Αστέριος 1:07:02
39 261 12 Καραγιάννης Σταύρος 1:07:59
40 287 33 Λυπηρίδης Γρηγόριος 1:16:24
41 293 17 Τριανταφύλλου Χαρίσιος 1:20:30

Ημιμαραθώνιος

  Κατάταξη      
Α/Α Γενικής/Γυναικών Ηλικιακής κατηγορίας Επώνυμο Όνομα Επίδοση
1 37 1 Γκουτζιομήτρος Κωνσταντίνος 1:41:14
2 45 4 Κάλφας Χρήστος 1:45:04
3 50/4 1 Βασδάρη Σουζάνα 1:46:18
4 54 13 Βαβλιάρας Αστέριος 1:46:37
7 51 11 Μεχτερίδης Ηλίας 1:46;33
6 57 14 Κανδυλιώτης Παναγιώτης 1:46:50
5 72 16 Παπαδημητρίου Λάζαρος 1:48:09
9 77 13 Καπλάνογλου Παντελής 1:50:59
10 78 2 Βάμβας Αθανάσιος 1:51:00
11 107 9 Καραποναρλίδης Ευτύχιος 1:59:49
12 108 8 Παλατίου Θωμάς 1:59:49
13 109 9 Καρατζιούλας Μάρκος 1:59:49
14 124 7 Δαβιδόπουλος Χαράλαμπος 2:07:32
15 154 22 Λιασκάκης Δημήτριος 2:30:13

ΠΗΓΗ: www.sdykozanis.gr

  • 1
  • 2
Prev Next

Ποδόσφαιρο

  • 1
  • 2
Prev Next
Κλήρωση... φωτιά για Ολυμπιακό και ΑΕΚ στο δρόμο προς τους ομίλους

Κλήρωση... φωτιά για Ολυμπιακό και ΑΕΚ στο δρόμο προς τους ομίλους

Ρούνεϊ, η επιστροφή… με γκολάρα! (video)

Ρούνεϊ, η επιστροφή… με γκολάρα! (video)

Η Άρσεναλ δέχθηκε γκολ με 11 παίκτες μπροστά από το τέρμα! (video)

Η Άρσεναλ δέχθηκε γκολ με 11 παίκτες μπροστά από το τέρμα! (video)

Σερί τα ντέρμπι στη Σούπερ Λιγκ

Σερί τα ντέρμπι στη Σούπερ Λιγκ

Άρσεναλ: Γκολ με το καλημέρα ο Λακαζέτ (video)

Άρσεναλ: Γκολ με το καλημέρα ο Λακαζέτ (video)

Φοβερό γκολ από Βιεϊρίνια (video)

Φοβερό γκολ από Βιεϊρίνια (video)

Αναλαμβάνει την εθνική Αλβανίας ο Ζέεντορφ!

Αναλαμβάνει την εθνική Αλβανίας ο Ζέεντορφ!

Οι Νορβηγοί κλωτσάνε την μπάλα μεθυσμένοι! (video)

Οι Νορβηγοί κλωτσάνε την μπάλα μεθυσμένοι! (video)

Μπάσκετ

  • 1
  • 2
Prev Next
Μπάσκετ: Στην Εθνική Παίδων Μπάσκετ ο Καστοριανός Κωνσταντίνος Καδράς

Μπάσκετ: Στην Εθνική Παίδων Μπάσκετ ο Καστοριανός Κωνσταντίνος Καδράς

Σε δυνατούς ομίλους ΑΕΚ, Άρης και ΠΑΟΚ στο Champions League

Σε δυνατούς ομίλους ΑΕΚ, Άρης και ΠΑΟΚ στο Champions League

Υπέγραψε το μεγαλύτερο συμβόλαιο στην ιστορία του NBA ο Χάρντεν!

Υπέγραψε το μεγαλύτερο συμβόλαιο στην ιστορία του NBA ο Χάρντεν!

Γιαννάκης και επίσημα στον Άρη!

Γιαννάκης και επίσημα στον Άρη!

Μπάσκετ: Οριστικά στην Κίνα ο Μπουρούσης

Μπάσκετ: Οριστικά στην Κίνα ο Μπουρούσης

Αυτό είναι το πρόγραμμα της Ευρωλίγκας - Πώς ξεκινούν οι «αιώνιοι»

Αυτό είναι το πρόγραμμα της Ευρωλίγκας - Πώς ξεκινούν οι «αιώνιοι»

Μπάσκετ: Στους Κλίπερς και με τη... βούλα ο Τεόντοσιτς

Μπάσκετ: Στους Κλίπερς και με τη... βούλα ο Τεόντοσιτς

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα για ΑΕΚ, Άρη και ΠΑΟΚ στο Τσάμπιονς Λιγκ

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα για ΑΕΚ, Άρη και ΠΑΟΚ στο Τσάμπιονς Λιγκ