Με αρκετά παιχνίδια συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Παιδικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (17η Αγωνιστική) |
Σάββατο 6 Μαΐου |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ (10:30) |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ (10:30) |
Κυριακή 7 Μαΐου |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (12:15) |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (10:30) |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ (12:15) |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004 (12:30) |
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική) |
Σάββατο 6 Μαΐου |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄ (10:30) |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ (10:30) |
Κυριακή 7 Μαΐου |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ (10:30) |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ (10:30) |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ (12:15) |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ (12:15) |
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική) |
Σάββατο 6 Μαΐου |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (10:30) |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ (10:30) |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ (11:45) |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (11:45) |
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ (11:45) |
Κυριακή 7 Μαΐου |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (11:45) |
Μίνι Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική) |
Σάββατο 6 Μαΐου |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ (11:45) |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ (11:45) |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (13:00) |
Κυριακή 7 Μαΐου |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ (11:00) |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ (11:00) |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ (11:45) |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ (13:00) |
Μίνι Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική) |
Σάββατο 6 Μαΐου |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (10:30) |
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ (10:30) |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (13:00) |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ (13:00) |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος – www.top-sport.gr